Спортска надеж 2009

R. Br.I gr. A. Ekipni sportovi - FudbalData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
1Filip Branko Gligorovroden 31.07.1993g., vo Skopje
2Ilija Goran~o Nestorovskiroden 12.03.1990g., vo Prilep
3Dragan Vase \or|ievroden 16.12.1990g., vo Radovi{
4Tigran Vladimir Kandikijanroden 11.03.1993g., vo Skopje
5Stole Marijan Dimitrievskiroden 25.12.1993g., vo Kumanovo
6Andrej Angel Efremovroden 02.09.1992g., vo [tip
7Hristijan Jovica Denkovskiroden 15.04.1994g., vo Skopje
8\or|i Du{ko Tanu{evroden 07.01.1991g., vo Strumica
9Dejan Laste Pe{evskiroden 05.08.1993g., vo K. Palanka
10Filip Vlatko Mi{evskiroden 01.11.1991g., vo Skopje
11Goran Vlado Siljanovskiroden 01.07.1990g., vo Tetovo
12Goran Goce Nikolovroden 15.09.1993g., vo [tip
13Mitko Dragi Mavrovroden 08.04.1991g., vo Strumica
14Aleksandar Blagoj Efnu{evroden 08.07.1992g., vo [tip
15Martin Sa{o Ke{kecroden 08.02.1993g., vo Skopje
16Marijan Vase Mitevroden 27.06.1993g., vo Strumica
17Robert Ilija Lazarovskiroden 19.09.1990g., vo Gevgelija
18Viktor Atanas Angelovroden 27.03.1994g., vo Dortmund-SRG
19Besnik Isa Rexepiroden 12.07.1993g., vo Liestal-[vajcarija
20Bojan Vlatko Sekulovskiroden 29.06.1992g., vo Skopje
21Vaqmir Hixet Nafiuroden 23.04.1994g., vo Tetovo
22Mevqan Sami Muratiroden 05.03.1994g., vo Tetovo
23Stefan Dragi Ristovskiroden 12.02.1992g., vo Skopje
24Stefan Zoran A{kovskiroden 24.02.1992g., vo Skopje
25Predrag Sa{o Savevskiroden 13.05.1993g., vo Tetovo
26Dino Ilija Najdovskiroden 08.05.1992g.,vo Skopje
27\or|i Branislav Markovroden 22.11.1991g., vo Strumica
28Hazbija Munir Hoxi}roden 15.10.1993g., vo Skopje
29Elena Dime Naumoskarodena 06.04.1994g., vo Prilep
30Nadica Nikola Stojanovarodena 29.06.1994g., vo Veles
31Gentijana Festim Ro~irodena 17.09.1994g., vo Struga
32Radica Toni Dukovarodena 02.02.1992g., vo Veles
33Nata{a Ordan Andonovarodena 04.12.1993g., vo Negotino
34Sij~e Ordan Andonovarodena 27.11.1992g., vo Negotino
35Cvetanka Qup~o Petrovarodena 07.11.1991g., vo Veles
36Marijana Vladimir Nacevarodena 16.01.1994g., vo Veles
37Mladena Marjan Petrovarodena 10.02.1993g., vo Ko~ani
38Martina Marjan Dimkoskarodena 18.09.1992g., vo Prilep
39Bojana Slave Ivanovarodena 16.11.1993g., vo Gevgelija
40Len~e Bo{ko Andreevskarodena 13.08.1992g., vo Veles
41Muharem Dervi{ Adiliroden 04.05.1994g., Ki~evo
42Dejan Marijan Ilievroden 25.02.1995g., Strumica
R. Br.Mal fudbalData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
43Mir~e Slobodan Stojanovroden 18.03.1992g., vo Veles
44Marko Qup~o Dimoskiroden 11.02.1991g., vo Ki~evo
45Aleksandar Mirko ^e{elkovskiroden 08.03.1991g., vo Prilep
46Darko Du{an Stojanovroden 08.05.1991g., vo Veles
47Zoran Dime Taseskiroden 14.05.1991g., vo Skopje
48Stefan Petar Vetaxokoskiroden 27.03.1992g., vo Prilep
49Nikola Aco Jovanovskiroden 02.02.1992g., vo Kumanovo
50Boban Riste Dav~evskiroden 04.04.1992g., vo Skopje
51Metodija ]iro Ilovroden 06.03.1992g., vo Kavadarci
52Stefan Zvonko Istatovroden 27.12.1992g., vo Strumica
R. Br.Ko{arkaData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
53Aleksandra Zoran Ivanovarodena 30.04.1993g., vo Skopje
54Arnela Abdula Hoxarodena 27.03.1991g., vo Skopje
55Ana Goran Tanturovskarodena 19.08.1990g., vo Skopje
56Vanesa Efrem~o Vasilevskarodena 15.01.1992g., vo Kavadarci
57Bisera Traj~e Raj~inoskarodena 22.09.1990g., vo Struga
58Ema Sa{o Re{koskarodena 18.04.1990g., vo Ohrid
59Anxelika Qubi{a Mitra{inovi}rodena 25.08.1993g., vo Skopje
60Emilija Andrija Krstanovskarodena 25.05.1992g., vo Skopje
61Simona Goran Janevskarodena 17.09.1990g., vo Skopje
62Ana Aleksandar Dogazanskarodena 07.09.1990g., vo Kumanovo
63Bisera Nikola Bo`inovskarodena 13.07.1990g., vo Skopje
64Jelena Svetislav Anti}rodena 17.06.1991g., vo Skopje
65Arin Evrim Agi}roden 21.06.1993g., vo Skopje
66Boban Zlatko Bogeskiroden 24.11.1990g., vo Skopje
67Xaner Sermet Osmanroden 12.07.1991g., vo Ohrid
68Marjan Du{ko Todorovroden 03.05.1991g., vo Skopje
69Lazar Mijal~e Petrovroden 05.04.1991g., vo Ko~ani
70Ivan Goran Jankovroden 16.07.1991g., vo Skopje
71Stojan Qubi{a \uroskiroden 06.11.1991g., vo Gostivar
72Martin Jordan~o Davitkovroden 29.08.1991g., vo Skopje
73Vladimir Jugoslav Dikovskiroden 29.09.1991g., vo Skopje
74Kosta Vasko Ga}idevroden 09.05.1991g., vo Skopje
75Idrizi Zekirija Labinotroden 30.06.1991g., vo Skopje
76Apostoli Dimitar Apostolovroden 03.10.1991g., vo Skopje
77Andrej Dragi Biljanovskiroden 03.12.1991g., vo Skopje
78Aleksandar Nikola Nikolovskiroden 12.04.1991g., vo Skopje
78Nenad Dragan Stankovroden 16.01.1992g., vo Skopje
79Gorjan Qubomir Markovskiroden 19.06.1992g., vo Skopje
80Aleksandar Goce Koj~evskiroden 23.09.1992g., vo Skopje
81Bojan Kole Krstevskiroden 26.11.1992g., vo Skopje
82Dino Sead Krezovi}roden 03.01.1992g., vo Skopje
83Marko Zoran Zdravkovskiroden 04.09.1993g., vo Skopje
84Darko Aco \or|ievskiroden 16.08.1992g., vo Skopje
85Dimitar Zoran Delipetrovroden 26.03.1992g., vo [tip
86Vladimir Dejan Goti}roden 01.03.1992g., vo Skopje
87Branko Voislav Gavrilovskiroden 04.04.1992g., vo Gostivar
88Nikola Leonid Gajdaxievroden 02.04.1992g., vo Skopje
89Stefan Slav~o Vidinskiroden 08.02.1992g., vo Skopje
90Ivan Marjan Cvetanovskiroden 07.05.1994g., vo Skopje
91Dragana Budimir Jolovi}rodena 31.05.1994g., vo Skopje
R. Br.RakometData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
93Nata{a Dragan Anti}rodena 01.09.1993g., vo Skopje
94Cvetanka Bla`o Srwakovarodena 14.04.1992g., vo Kavadarci
95Maja Svetlan Trpkovskarodena 27.05.1992g., vo Skopje
96Monika Cvete Janeskarodena 17.05.193g., vo Gostivar
97Vesna Aco Sazdovskarodena 05.08.1992g., vo Skopje
98Marija Qubomir Nikoli}rodena 06.12.1993g., vo Skopje
99Sara Stevan Stevanoskarodena 28.08.1993g., vo Prilep
100Monika Dobre Ristovskarodena 21.07.1992g., vo Struga
101Monika Sa{o Nikolovskirodena 05.10.1992g., vo SRG
102Magdalena Tode Delioskarodena 26.03.19992g., vo Struga
103Bojana \oko Jovanoskarodena 30.04.1992g., vo Struga
104Ru`ica Jovan~o Bo`inovskarodena 13.06.1992g., vo Skopje
105Viktorija Tome Murgovskarodena 20.02.1992g., vo Bitola
106Jovana Qup~o Jakovleskarodena 20.01.1993g., vo Ki~evo
107Marinela Grozde Kuzmanovarodena 22.03.1993g., vo [tip
108Ana Oliver Zikovskarodena 07.08.1993g., vo Bitola
109Angela Slobodan Nastevskarodena 25.10.1993g., vo Skopje
110Eva Qube Popovarodena 09.04.1993g., vo Veles
111Dori Tiho ^urlinovarodena 03.06.1992g., vo Gevgelija
112Ivana Qup~o \orgievskarodena 03.03.1993g., vo Skopje
113Nikola Cvete Markoskiroden 22.05.1990g., vo Struga
114Darko Branko Georgievskiroden 03.02.1992g., vo Skopje
115Dejan Pepi Manaskovroden 26.08.1992g., vo Kregej-FRA.
116Vladimir Goce Spirovskiroden 13.04.1990g., vo Bitola
117@arko Tihomir Pe{evskiroden 11.04.1991g., vo Skopje
118Petar Krste Jovanoskiroden 22.07.1990g., vo Struga
119Nenad Zoran Smokovskiroden 18.01.1990g., vo Skopje
120Mile Traj~e Ordevroden 11.08.1991g., vo Veles
121Viktor Zoran Petkovskiroden 18.06.1990g., vo Skopje
122Stefan Dejan~o Kimevskiroden 31.12.1990g., vo Kumanovo
123Ivica Lade Lazarevskiroden 28.12.1991g., vo Veles
124Antonijo Gorde Pe{evskiroden 23.12.1990g., vo Skopje
125Darko Slobodan Dimitrievskiroden 16.05.1993g., vo Veles
126Kristijan Tomi Stefanovskiroden 12.01.1992g., vo Bitola
127Robert Pavle Micevroden 29.04.1993g., vo [tip
128Nino Aco \urovskiroden 21.08.1991g., vo Skopje
129Du{ko Nikola [andovroden 06.01.1990g., vo Kavadarci
130Kristijan Jordan Josifovroden 26.04.1993g., vo [tip
131Nikola Vojne Kosteskiroden 22.08.1992g., vo Struga
132Mitko Slobodan Golaboskiroden 04.11.1992g., vo Struga
R. Br.OdbojkaData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
133Pavlinka Vane Dimitrieva rodena 18.12.1992g., vo Strumica
134Verica Andon Vasileva rodena 18.12.1991g., vo Strumica
135Elena Jovan Andreevarodena 03.08.1990g., vo Veles
136Emilija Jordan Ivanovskarodena 07.01.1993g., vo Veles
137Sandra Robert Nonevskarodena 19.02.1992g., vo Veles
138Ivana Sa{ko Anastasova rodena 07.02.1992g., vo Skopje
139Marija Neboj{a @ivkovi}rodena 04.12.1992g., vo Skopje
140Una Zoran Karanovi}rodena 26.03.1991g., vo Skopje
141Marija Il~o Kocevskarodena 04.08.1992g., vo Skopje
142Iva Toni Bla`evskarodena 21.11.1992g., vo Tetovo
143Sowa Dejan Markoskarodena 27.02.1994g., vo Tetovo
144Nata{a Bo{ko Stojanoska rodena 03.10.1992g., vo Tetovo
145Marija Tomislav Kajstorovska rodena 18.11.1990g., vo Skopje
146Aleksandar Nikola Qaftovroden 15.08.1990g., vo Strumica
147Marijan Van~o Urdovroden 19.08.1994g., vo Strumica
148\or|i Aco \orgievroden 22.05.1992g., vo Strumica
149Aleksandar Kiril Ri~liev roden 11.06.1991g., vo Strumica
150Ice Aco Kolevroden 05.08.1991g., vo Strumica
151Metodija Marjan Basaroskiroden 17.10.1993g., vo Prilep
152Marko Il~o Mihajlovskiroden 28.12.1990g., vo Skopje
153Perica Du{ko Galeskiroden 25.09.1989g., vo Tetovo
154Zlatko Mile Nikolovski roden 04.02.1991g., vo [tip
155Marko Junior Marko Sto{i}roden 09.04.1993g., vo Skopje
156Sa{ko Zvonko Ivkovi}roden 29.11.1992g., vo Veles
157Filip Aco Bla`ovskiroden 31.07.1990g., vo Skopje
158Martin Qup~o Petkovskiroden 08.031992g., vo Skopje
159Milo{ Zoran Petrovi}roden 13.08.1992g., vo Skopje
160Ivan Sini{a Andonovroden 22.10.1989g., vo [tip
161Aleksandar Zoran Popovskiroden 02.05.1992g., vo [tip
162Martin Mile Stoilovskiroden 03.04.1994g., vo [tip
R. Br.B. Individualni sportovi - atletikaData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
163Hristina Qup~o Risteskarodena 21.12.1991g., vo Prilep
164Kristian Laze Efremovroden 31.08.1990g., vo Veles
165Bojan Marijan Mil~evskiroden 05.05.1992g., vo Skopje
166Slav~o Jovica Mir~evskiroden 27.07.1991g., vo Ohrid
167Aleksandra Ordan Spaseskarodena 25.07.1990g., vo Prilep
168Valbona [erif Selimirodena 07.05.1994g., vo Skopje
169Jovan~e @arko Jankovskiroden 09.06.1990g., vo Veles
170Filip Tome Kaftanoskiroden 11.06.1992g., vo Ohrid
171Ognen Boris Pavlovskiroden 01.03.1991g., vo Ohrid
172Riste Zlatko Ajdarovroden 09.04.1990g., vo Veles
173Sermedie Muarem Qatifovaroden 07.10.1995g., vo Skopje
174Elizabeta Zoran Filkovarodena 28.05.1993g., vo Tetovo
175Xaneta Naser [abanirodena 14.07.1995g., vo Skopje
176Angela Marjan Trendafiloskarodena 10.06.1991g., vo Prilep
177Aleksandra Ice Mitroskarodena 11.10.1991g., vo Prilep
R. Br.BoreweData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
178Daniel @ivko Filipovroden 23.12.1991g., vo Ko~ani
179Aleksandar An~e Pavlevroden 23.04.1990g., vo Ko~ani
180Ace Kire Arsovroden 07.07.1990g., vo [tip
181Davor Zoran~e Tasevroden 28.05.1990g., vo [tip
182Todor~o Zlatko Angelovroden 25.02.1991g., vo [tip
183Goran Koce [amatovskiroden 16.09.1991g., vo Radovi{
184Ozgan Sevdali Bajramovroden 04.01.1990g., vo Radovi{
185Vlatko Jovan Jovanovroden 14.11.1991g., vo Radovi{
186Besar Daut Qu~iroden 13.01.1994g., vo Skopje
187Rijad Nesim Memi{iroden 04.08.1991g., vo Skopje
188Raif Ejup Kamberiroden 07.07.1994g., vo Skopje
189Jasin Xemail Rexalariroden 10.08.1992g.,vo Skopje
R. Br.BoksData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
190Bojan Boris Risteskiroden 19.09.1989g., vo Ohrid
191Serhan Bajram Memedovroden 17.12.1989g., vo Skopje
192Afet Hajredin Harediniroden 14.08.1990g., vo Skopje
193Avdu{ Jadigar Fetaroden 18.03.1990g., vo Duisburg-SRG
194Martin Slobodan Aleksovroden 31.01.1992g., vo [tip
195Martin Dimitar Georgievroden 11.03.1992g., vo [tip
196Nikol~e Mom~ilo Mitevskiroden 27.03.1993g., vo Kumanovo
197Atdhe Men{ir Misiniroden 28.04.1993g., vo Kumanovo
198Mendo Jahir Xeladinroden 26.01.1993g., vo Gifhorn-SRG
199Veselin Sa{o Ko~oskiroden 28.11.1993g., vo Prilep
R. Br.PlivaweData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
200Bojan Bo{ko Jovanovroden 08.03.1990 g., vo Skopje
201Toni Bo`idar Jankovskiroden 09.02.1992 g., vo Skopje
202Aleksandar Milorad Jeremi}roden 27.04.1991 g., vo Skopje
203Monika Zlatko Spasovarodena 26.10.1990 g., vo Skopje
204Simona Kosta Marinovarodena 02.07.1994 g., vo Skopje
205Marko Boro Bla`evskiroden 10.11.1992 g., vo Skopje
206Mirjana Mitko Stojanovarodena 15.07.1992 g., vo Skopje
207Julija Zoran Vladimirovarodena 20.10.1990g., vo Skopje
208Nenad Zoran Tasevskiroden 15.09.1993 g., vo Skopje
209Filip Dejan Dimovskiroden 07.12.1992 g., vo Skopje
210Eli Zoran Sekulovskarodena 17.10.1996g., vo Skopje
211Vera Boro Bla`evskarodena 20.09.1994 g., vo Skopje
212Gorazd Stefan ^epi{evskiroden 16.03.1993 g., vo Skopje
213Tijana Zvonko Tasevskarodena 24.09.1994 g., vo Skopje
214Filip Dan~o Velkovskiroden 26.12.1990 g., vo Skopje
215Damjan Sa{o Petrovskiroden 06.11.1993 g., vo Skopje
216Konstantin Dragan Bitrakovroden 20.12.1993 g., vo Skopje
217Neboj{a Miodrag Pavi~evi}roden 20.06.1991g., vo Skopje
218Sandra Bo{ko Ivanovarodena 08.02.1996g., vo Skopje
219Vawa Goran Jovanovarodena 01.04.1994g., vo Skopje
R. Br.Ping PongData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
220Kristijan Jovan~e Stanojkovskiroden 29.12.1994g., vo K.Palanka
221Miki Zoran Petkovskiroden 24.08.1991g., vo K.Palanka
222Biljana Atanas Mladenovarodena 17.06.1990g., vo Kavadarci
223Dijana Dragi Ristovskarodena 18.04.1991g., vo K.Palanka
224Amelija Viorel Ucerodena 31.10.1993g., vo Kikinda-R. Srbija
225Lu~ijano Viorel Uceroden 27.02.1992g., vo Kikinda-R. Srbija
226Robert Stojan~e Stamenkovskiroden 16.07.1992g., vo K.Palanka
227Hristina Dragan~e Hristovskarodena 25.07.1994g., vo K.Palanka
228@ivko Goran~o Apostolskiroden 24.10.1994g., vo Skopje
229Ekaterina Aleksadar Bageskarodena 14.03.1994g., vo Prilep
R. Br.VelosipedizamData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
230Stefan Jon~o Sarafinovskiroden 02.05.1991g., vo Kumanovo
231Predrag Jovica Gelevskiroden 05.12.1991g., vo Kumanovo
232Stefan Marjan Petrovskiroden 02.11.1991g., vo Kumanovo
233Jahi Bajru{ Ibi{iroden 17.12.1993g., vo Kumanovo
234Antonio Spaso Ilievroden 25.07.1994g., vo Ko~ani
R. Br.SkijaweData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
235Mario Zlatko Ristovskiroden 27.05.1993g. vo Skopje
236Dardan Ibro Dehariroden 23.08.1990g., vo Tetovo
237Qube Mihajlo Markoskiroden 13.02.1990g., vo Kru{evo
238Vlatko Qup~o Filipovroden 01.06.1991g., vo Ko~ani
239Dean Ace Stojanovskiroden 03.08.1990g., vo Kru{evo
240Georgi Robert Kostadinoskiroden 21.12.1991g., vo Skopje
241Ana Mitko Angelovarodena 24.09.1992g., vo Ko~ani
242Andrea Goran Ugrinoskarodena 29.09.1992g. Skopje
243Sote Ivo Andreeskiroden 12.05.1993g. Bitola
244Marjan Ven Na{okuroden 20.07.1995g., vo Bitola
R. Br.Sportsko strela{tvoData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
245Ivan Lazar Dimitrovroden 21.02.1990g., vo Skopje
246Nikola Zvonko Iliev roden 22.07.1991g., vo Kavadarci
247Dragoslav Zoran Kudranovi}roden 29.07.1992g., vo Skopje
248Marina Pero Milanovskarodena 12.06.1990g., vo Skopje
249Elena Jano Apostolovskarodena 03.06.1991g., voKavadarci
250Dijana To{e Petrovarodena 15.01.1992g., vo Prokupqe-R Srbija
251Boban Naum Apostoloskiroden 19.09.1996g., vo Ohrid
252Hristijan Milan Nikoloskiroden 14.04.1994g., vo Prilep
253Angela Qup~o Stojanoskarodena 05.05.1995g., vo Bitola
254Nina Emil Balabanrodena 02.11.1195g., vo Ohrid
R. Br.Kajak na divi vodiData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
255Igor Dim~e Stefanovskiroden 19.12.1993g., vo Veles
256Bor~e Cvetan Mir~evskiroden 11.01.1992g., vo Veles
257Marjan Jovan~e Babunskiroden 04.08.1990g., vo Veles
258Ivan Mile Lajlu{evroden 27.03.1994g., vo Veles
259Ivan Yvonko Delievroden 02.11.1992g., vo Skopje
R. Br.TenisData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
260Iskra Goran Jordanovskarodena 19.07.1996g., vo Skopje
261Tomislav Zoran Jotovskiroden 27.10.1990g., vo Skopje
262Bojana Vasil Markovarodena 26.03.1995g., vo Skopje
263Stefan Vladimir Micovroden 12.08.1992g., vo Skopje
264Dimitar ^edo Ristovskiroden 05.01.1992g., vo Skopje
265Tawa Stojmir Stojanovskarodena 15.09.1998g., vo Ohrid
266Besir Veljija Durgutiroden 19.08.1993g., vo Skopje
267Aleksandra Qube Josifoskarodena 03.05.1991g., vo Prilep
268David Antonio Micevskiroden 17.12.1996g., vo Skopje
269Lina Vladimir \or~eskarodena 25.05.1992g., vo Skopje
270Damjan Vladimir Despotovskiroden 01.03.1991g., vo Skopje
271Martin-Jovan Ivan Rangelovroden 11.09.1993g., vo Skopje
272Igor Qup~o Andonovskiroden 21.03.1994g., vo Skopje
273Damjan Dragan Domazetovskiroden 08.02.1995g., vo Skopje
274Danil Bojan Zelenkovroden 15.04.1994g., vo Skopje
275Galib Edruan Meki}roden 08.08.1995g., vo Prilep
276Iva Qubi{a Najdenovarodena 15.02.1994g., vo Skopje
277Vaska Goran Trajkovarodena 24.03.1994g., vo Veles
278Mia \or|i Jovanovarodena 09.06.1995g., vo Skopje
279Magdalena Toni Stoilkovskarodena 12.04.1996g., vo Skopje
R. Br.[ahData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
280Igor Aleksandar Petrovskiroden 29.04.1994g., vo Tetovo
281Bojana Tomislav Bejatovi}rodena 15.11.1994g., vo Skopje
282Dragana Qup~o Nikolovskarodena 31.08.1996g., vo Budimpe{ta
283Aleksandar Pavle Konstantinovroden 11.05.1998g., vo Skopje
284Nikola Bo{ko Nikolovskiroden 17.09.1998g., vo Skopje
285Aleksandar Zoran Dimovskiroden 02.05.1994g., vo Skopje
286Krenar Asip Tairiroden 14.06.1996g., vo Skopje
287Monika Zoran Stojkovskarodena 28.05.1993g., vo Skopje
288Toni Petar Lazovroden 12.05.2000g., vo Negotino
289Kosta \or|i Peevroden 04.06.1997g., vo Skopje
R. Br.II gr. A. Ekipni sportovi - VaterpoloData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
290Aleksandar Marijan Arsovskiroden 05.07.1990g., vo Skopje
291Darko Blagoja Nedanovskiroden 29.03.1991g., vo Skopje
292Stefan Sa{ko Lo{kovskiroden 27.08.1991g., vo Skopje
293Mario Marijan Sinadinovskiroden 27.08.1992g., vo Skopje
294Omar Abduramaniroden 28.08.1994g., vo Skopje
295Dimitar Todor Stoj~evroden 29.06.1992g., vo Skopje
296Kristijan Goran Manaskovroden 12.09.1992g., vo Skopje
297Dimitar Vladimir Dimovskiroden 09.08.1992g., vo Skopje
298Martin Stefan Pulejkovskiroden 25.08.1992g., vo Skopje
299Bojan Todor Janevskiroden 08.10.1990g., vo Skopje
300Marko Zoran Novkovi}roden 03.03.1995g., vo Skopje
301Anastas Aleksandar Belevroden 25.12.1991g., vo Skopje
302Marko Daniela Trajkovskiroden 17.07.1997g., vo Skopje
R. Br.B. Individualni sportovi - MotociklizamData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
303Blagoj~e Qup~o Spirovskiroden 02.11.1992g., vo Bitola
304Hristijan Vesna Ilioskiroden 02.09.1991g., vo Bitola
305Fetije Aqu{ Elezirodena 27.04.1995g., vo Skopje
R. Br.KartingData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
306Risto \or|i Vukovroden 30.07.1995g., vo Skopje
R. Br.VozduhoplovstvoData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
307Martin Milan Jovanovskiroden 07.03.1990g., vo Prilep
R. Br.VeslaweData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
308Nikola Stojan \oreskiroden 01.06.1995g., vo Ohrid
309Zorica Goran Jovanoskarodena 20.07.1995g., vo Ohrid
310Adrijana Gligor Jauleskarodena 04.06.1993g., vo Skopje
311Aleksandra Jovan Biqanoskarodena 02.09.1993g., vo Struga
312Qupka Ilija Tanaskoskarodena 12.03.1994g., vo Struga
R. Br.Sportska gimnastikaData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
313Ivan Tome Krstevskiroden 05.07.1993g., vo Bitola
314Dino Damir Bo{wakroden 19.02.1994g., vo Prilep
315Daniel Goran Stojanovskiroden 27.09.1994g., vo Skopje
316Andrea Toni Petru{evskiroden 18.11.1996g., vo Skopje
317Aleksandar Traj~e Naumoskiroden 02.05.1997g., vo Prilep
318Martina Lazo Temelkoskarodena 20.03.1991g., vo Skopje
319Teodora Blagoj Sekulovskaroden 06.08.1993g., vo Bitola
320Martina Blagoj [ipinkarovskarodena 29.07.1994g., vo Bitola
321Julijana Pece Salamovskarodena 27.05.1997g., vo Bitola
322Martina Dragan Jezdi}rodena 29.02.1996g., vo Prilep
R. Br.BadmintonData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
323Vasil Aleksandar Pujovskiroden 12.12.1995g., vo Skopje
324Martin Marjan Stojanovskiroden 16.03.1990g., vo Skopje
325Filip Spiro Mihajlovskiroden 08.08.1991g., vo Skopje
326Marko Svetozar Naki}roden 02.01.1994g., vo Skopje
327Kristijan Dime Volkanovskiroden 22.12.1997g., vo Skopje
328Filip Toni Lesanskiroden 30.12.1996g., vo Vinica
329Ina Goran Stefanovskarodena 26.08.1997g., vo Skopje
330Dragana Dime Volkanovskarodena 06.06.1993g., vo Skopje
331Daria Dime Stefanovskarodena 09.10.1997g., vo Skopje
332Ema Vlatko Stefanovskarodena 16.06.1995g., vo Skopje
R. Br.EdreweData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
333Erdal Faruk Qu{oroden 24.01.1994g., vo Struga
334Dimitar Qup~o Pop-Stefanijaroden 07.11.1995g., vo Ohrid
335Dobre Stra{o Trposkiroden 12.05.1994g., vo Ohrid
336Kiril Mir~e Mir~eskiroden 16.09.1993g., vo Struga
337Slav~o Stefan Mo{oskiroden 16.02.1992g., vo Ohrid
338Aleksandar Stefan Farmakoskiroden 31.05.1992g., vo Ohrid
339Klime Pero Koleskiroden 31.03.1991g., vo Ohrid
R. Br.Karate
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
340Berat Ba{kim Jakupi
341Bojan Aleksandar Jovanovski
342Simona Bo{ko Zaborska
343Marija Dim~e Matrakoska
344Dejan Rade Crni~i}
345Sa{o Pero Efremov
346Teodora Igor Bo{kovska
347Martin Dejan Petreski
348Emil Angel Pavlov
349Todor Stevan Risteski
350Ivana Vlado Angeleska
351Aleksandar Zoran Janevski
352Omer [aban Demirovi}
353Adriatik Xemaq Azizi
354Filip Jole \ur~inovski
355Krsto Sa{o Mi{ev
356Kristina Branislav Krstevska
357Nikola Aleksandar Rilak
358Goran Zoran Vasilevski
359Sara Ivo Radi~evska
360Daniel Dragi Tunev
361Aleksandar Miroslav Vuji}
362David Igor Jovevski
363Mergim Nuredin Xemaili
364Natalina Hrista}i Sindilieva
365Rumena Rade Bal{evska
366Marija Lazo Jovanova
367Riste Tome Dodevski
368Kiril Nikola Stojanoski
369Elena Sa{o Trajkovska
R. Br.Tradicionalno karateData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
370Marko Qup~o Todorovskiroden 16.09.1993g., vo Skopje
371Matej Branko Angelovskiroden 27.07.1993g., vo Skopje
372Aleksandar Angel Buzlievroden 29.03.1994g., vo Skopje
373Ana Dejan Krstevskirodena 02.01.2000g., vo Skopje
374Ognen Marija Taseskiroden 26.03.1999g., vo Skopje
R. Br.Kik BoksData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
375Dejan Dragi Stankovskiroden 29.12.1990g., vo Skopje
376Nata{a Qup~o Nedelkovskarodena 11.06.1990g., vo Skopje
377Elena Qup~o Stoj~evskarodena 03.06.1995g., vo Del~evo
378Nikola Koce Rizovroden 11.10.1991g., vo Kavadarci
379Valon Irfan Jonuziroden 10.07.1993g., vo Tetovo
380Kristina Qup~o Stoj~evskarodena 11.05.1993g., vo Del~evo
381Stefan Dragan Krstevskiroden 30.07.1995g., vo Del~evo
382Arijant Nebi Selimiroden 27.03.1991g., vo Gostivar
383Darko Nikola Mitrulovroden 11.08.2001g., vo Skopje
384Ninoslav Aco Sabotkovskiroden 07.09.1991g., vo Skopje
R. Br.Kowi~ki sportData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
385Dario @arko Mileskiroden 22.08.1996g., vo Skopje
386Samir Samet Rexepiroden 14.06.1993g., vo Skopje
387Bobi Mile Angelovskiroden 18.09.1992g., vo Skopje
R. Br.KuglaweData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
388Branko Todor Manevroden 03.02.1990g., vo Skopje
389Adriana Du{an Ko~i{karodena 06.09.1990g., vo Bitola
390Georg Krste Pop-Krstevroden 05.07.1990g., vo Skopje
391Aleksandar Kostadin Manevroden 25.05.1990g., vo Skopje
392Stoj~e Argil Poposkiroden 06.07.1991g., vo Struga
R. Br.Me~uvaweData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
393Vojdan Sa{o Andonovroden 06.11.1998g., vo Skopje
394David Toni Ilievskiroden 08.04.1997g., vo Skopje
R. Br.PelivanstvoData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
395Mevlud Garip Memi{ovskiroden 09.09.1991g., vo Skopje
396Bujamin Isen Osmanroden 06.07.1991g., vo Skopje
397Gadaf Adnan Rahmaniroden 12.09.1989g., vo Tetovo
398Bajram Xemaiq Bequqiroden 27.04.1990g., vo Skopje
399Bard Rakip Bolicaroden 24.01.1992g., vo Tetovo
R. Br.Sportski ribolovData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
400Teo Predrag Stojanovi}roden 26.09.1993g., vo Veles
401Nikola Branislav Mitrevskiroden 04.08.1990g., vo Skopje
402Vasko Toni Ilievskiroden 17.03.1992g., vo Bitola
403Filip Kire Rakovskiroden 18.08.1995g., vo Veles
404Nikola Goce Ristovskiroden 15.12.1995g., vo Veles
R. Br.XudoData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
405Dario Goce Taseskiroden 16.03.1993g., vo Prilep
406Filip Ilo Joveskiroden 08.03.1990g., vo Prilep
407Traj~e Ilo Markovroden 15.09.1992g., vo Kavadarci
408Jovanka Dragan Gusakoskarodena 11.09.1992g., vo Prilep
409Katerina Ordan Nikoloskarodena 30.12.1990g., vo Prilep
R. Br.TriatlonData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
410Kristijan Toni Markovskiroden 09.04.1993g., vo Skopje
411Kosta Zoran Georgievskiroden 11.04.1992g., vo Skopje
412Bojan Dragan Nikolovskiroden 07.02.1991g., vo Skopje
413Martina Mil~o Micevskarodena 28.09.1990g., vo Skopje
414Luka Sa{o Garevskiroden 08.01.1994g., vo Kumanovo
R. Br.Tae kvon doData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
415Aleksandar \or|i Veqanovskiroden 16.07.1992g., vo Skopje
416Jane Todor Stoj~evskiroden 29.01.1992g., vo Skopje
417Bojana Joce Pe{evskarodena 06.08.1993g., vo Skopje
418Viktorija Igor Spasovskarodena 04.10.1994g., vo Skopje
419Viktorija Stojko Todorovskarodena 05.05.1992g., vo Skopje
420Silvija @ika Stojanovskarodena 27.09.1993g., vo Skopje
R. Br.KendoData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
421Matej Zoran Jo{evskiroden 10.01.1991g., vo Skopje
422Vladimir Zlatko Keskovskiroden 04.12.1994g., vo Ohrid
R. Br.PlaninarstvoData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
423Van~o Branko Naunovroden 20.01.1995g., vo [tip
424Biljana Serafim Serafimovskarodena 16.05.1991g., vo Strumica
425Pande Dimitar Farmakovroden 31.08.1992g., vo Skopje
426Goce Stanojko Jovanovskiroden 22.06.1993g., vo Skopje
427Marija Sa{o Stoj~evskarodena 09.04.1993g. vo Skopje
428Meri Nikola ^kripeskarodena 27.11.1989g., vo Prilep
R. Br.III gr. Organiziran sistem na natprevari - U~ili{en sportData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
429Ilija Slav~o Dimoskiroden 06.10.1994g., vo Prilep
430Traj~e Stojan~o Krstevroden 02.06.1994g., vo Kavadarci
431Emilija Milena Stojanovaroden 16.10.1991g., vo Negotino
432Bejda Bedri Aliurodena 28.08.1992g., vo Gostivar
433Maja Antonio Trpkovskarodena 23.02.1993g., vo Bitola
434Martina Laco Nedanoskarodena 18.03.1993g., vo Ki~evo
435Ana Pan~e Jakimovskarodena 10.06.1994g., vo Skopje
436Renato \oko Jordanovskiroden 07.03.1993g., vo Skopje
437Idriz Fadil Numanroden 01.08.1991g., vo Skopje
438Mevqane Adnan Ramadaniroden 11.09.1994g., vo Skopje
439Rahman Isa Harunroden 29.08.1996g., vo Skopje
440Irina Bobi Del~evarodena 11.09.1994g., vo Skopje
441Aleksandra Marjan Efremovarodena 28.06.1991g., vo Veles
442Martin Sa{e Klimovskiroden 07.03.1995g., vo Skopje
443Igor Kiril Partenovroden 20.11.1994g., vo Strumica
444Martin Golub Popovskiroden 26.08.1994g., vo [tip
445Sandra Zoran Andovskarodena 23.08.1996g., vo Skopje
446Velin Toni Petrovroden 19.05.1994g., vo Radovi{
447Ilija Qup~o Mijalkovskiroden 09.11.1991g., vo Probi{tip
448Ivan Jordan~o Janevroden 26.05.1995g., vo Ko~ani
449Mateja Boban Efremovskarodena 06.01.1996g.,vo Kumanovo
R. BrFederacija za sport na invalidizirani licaData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
450Anita Toni Danevarodena 06.03.1991g., vo [tip
451Darko ^edo Taskovskiroden 17.04.1992g., vo Kumanovo
452Dimitar Vladimir Bocevroden 16.01.1993g., vo Skopje
453Tomislav Zvonko Kitanovskiroden 07.07.1992g., vo Skopje
454Angel Uro{ Xukovskiroden 19.03.1998g., vo Skopje
455Filip Marija Anastasovskiroden 28.11.1996g., vo Skopje
456Darko Zoran Novi~i}roden 19.03.1996g., vo Ohrid
457Kristijan Marjan Lazarevroden 29.04.1995g., vo Skopje
458Ivan Aleksandar \or|ievskiroden 10.05.1993g., vo Skopje
459Keti Ilija Petreskarodena 20.06.1996g., vo Skopje
460Bobi Dobre Stoj~evskiroden 22.03.1994g., vo Bitola
461Samir Demir Halimroden 16.06.1197g., vo Skopje
462Dragana Bor~e Ilievskarodena 17.06.1992g., vo Bitola
R. Br.Univerzitetski sportData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
463Kristina Zoran Stojanovskarodena 25.08.1991g., vo Probi{tip
464Adrijana Xeqo Krasni}rodena 19.01.1992g., vo Skopje
465Angelina Sa{o Ivanovarodena 22.08.1991g., vo Skopje
466Elena Zoran Radeskarodena 08.04.1994g., vo Skopje
467Filip Vane Sokolovskiroden 02.03.1990g., vo Skopje
468Jovana Budimir Jolovi}rodena 16.03.1992g., vo Skopje
469Elena Qup~o Nikolovskarodena 15.11.1991g., vo [tip
470A}if Feta Ismaniroden 16.03.1990g., vo s.^elopek-Tetovo
471Aqtin Zul|ufli Salihiroden 03.12.1990g. vo s.Gajre-Tetovo
R. Br.Gluvi i nagluvi licaData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
472Andrej Nikola Stojanoskiroden 04.09.1994g., vo Skopje
473Done Traj~e Dimovroden 28.12.1990g., vo Strumica