Спортска надеж 2010

R. Br.I gr. A. Ekipni sportovi - FudbalData, mesec, godina na ra|awe i mesto
Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot
1Filip Branko GligorovRoden 31.07.1993g., vo Skopje
2Tigran Vladimir KandikjanRoden 11.03.1993g., vo Skopje
3Stole Marijan DimitrievskiRoden 25.12.1993g., vo Kumanovo
4Hristijan Jovica DenkovskiRoden 15.04.1994g., vo Skopje
5Dejan Laste Pe{evskiRoden 05.08.1993g., vo K. Palanka
6Goran Goce NikolovRoden 15.09.1993g., vo [tip
7Viktor Atanas AngelovRoden 27.03.1994g., vo Dortmund
8Besnik Isa RexepiRoden 12.07.1993g., vo Liestal-[vajcarija
9Vaqmir Hixet NafiuRoden 23.04.1994g., vo Tetovo
10Mevqan Sami MuratiRoden 05.03.1994g., vo Tetovo
11Predrag Sa{o SavevskiRoden 13.05.1993g., vo Tetovo
12Damjan Vladimir [i{kovskiRoden 18.03.1995g., vo Skopje
13Muharem Dervi{ AdiliRoden 04.05.1994g., vo Ki~evo
14Dragan StefanovskiRoden 21.03.1994g., vo Kumanovo
15Kristijan Tomislav To{evskiRoden 06.05.1994g., vo Tetovo
16Visar Ardit MusliuRoden 13.11.1994g., vo Gostivar
17Darko Zlate NasevskiRoden 05.03.1994g., vo Skopje
18Darko Dragan AleksoskiRoden 05.03.1994g., vo BiH
19Dino Mirsad JonuzRoden 30.04.1994g., vo Skopje
20Amir Mahi OsmaniRoden 21.08.1994g., vo Tetovo
21Bojan Ivica \or|ievskiRoden 25.01.1992g., vo Skopje
22Edin Hajriz Skenderovi}Roden 22.07.1994g., vo Skopje
23[enol Hamdi MediRoden 17.01.1993g., vo Ohrid
24Hristijan Peco DragarskiRoden 16.04.1992g., vo Bitola
25Samed Fuad KadrioskiRoden 20.02.1994g., vo Struga
26Filip Vasil TimovRoden 22.05.1992g., vo Strumica
27Filip Toni NajdovskiRoden 13.09.1992g., vo Skopje
28Aleksandar Rade AleksovskiRoden 07.01.1992g., vo Kratovo
29Bojan Goran \or|ievskiRoden 19.09.1994g., vo Skopje
30Dejan Marjan IlievRoden 25.02.1995g., vo Strumica
31Elena Dime NaumoskaRodena 06.04.1994g., vo Prilep
32Nadica Nikola StojanovaRodena 29.06.1994g., vo Veles
33Gentijana Festim Ro~iRodena 17.09.1994g., vo Struga
34Nata{a Ordan AndonovaRodena 04.12.1993g., vo Negotino
35Sij~e Ordan AndonovaRodena 27.11.1992g., vo Negotino
36Cvetanka Qup~o PetrovaRodena 07.11.1991g., vo Veles
37Marijana Vladimir NacevaRodena 16.01.1994g., vo Veles
38Mladena Marjan PetrovaRodena 10.02.1993g., vo Ko~ani
39Bojana Slave IvanovaRodena 16.11.1993g., vo Gevgelija
40Len~e Bo{ko AndreevskaRodena 13.08.1992g., vo Veles
41Aneta Van~o ЃорѓиеваRodena 15.02.1994g., vo Vinica
42Stankica Petar AtanasovaRodena 13.09.1994g., vo Ko~ani
43Martina Marjan DimkoskaRodena 18.09.1992g., vo Prilep
44Maja Qup~o AngelovskaRodena 12.02.1994g., vo Ohrid
45Vladimir Jovica NeloskiRoden 23.05.1991g., vo Skopje
46Borjan Cveta RistovskiRoden 20.02.1992g., vo Skopje
Red. Br.Ko{arkaData, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
47Anxelika Qubi{a Mitra{inovi}Rodena 25.08.1993g., vo Skopje
48Arin Evrim Agi}Rodena 21.06.1993g., vo Skopje
49Vanesa Efrem~o VasilevskaRodena 15.01.1992g., vo Kavadarci
50Emilija Andrija KrstanovskaRodena 25.05.1992g., vo Skopje
51Jelena Svetislav Anti}Rodena 17.06.1991g., vo Skopje
52Bisera Traj~e Raj~inoskaRodena 22.09.1990g., vo Struga
53Xaner Sermet OsmanRoden 12.07.1991g., vo Ohrid
54Marjan Du{ko TodorovRoden 03.05.1991g., vo Skopje
55Vladimir Jugoslav DikovskiRoden 29.09.1991g., vo Skopje
56Lefterija Van~o TemelkovaRodena 13.03.1993g., vo Kavadarci
57Aleksandra Dragi StojanovskaRodena 25.07.1994g., vo Skopje
58Angela Aleksandar StefanovskaRodena 13.12.1991g., vo Skopje
59Simona Goran JanevskaRodena 17.09.1990g., vo Skopje
60Kristina Radimir [i{aricaRodena 11.11.1992g., vo Skopje
61Adrijana Xelal Krasni}Rodena 19.01.1993g., vo Skopje
62Elena Metodi KarovskaRodena 27.09.1992g., vo Kavadarci
63Elena Lazar LazovaRodena 06.08.1992g., vo Kavadarci
64Aleksandra Zoran IvanovaRodena 30.04.1993g., vo Skopje
65Ivana Traj~e KmetovskaRodena 05.02.1995g., vo Skopje
66Dragana Budimir Jolovi}Rodena 31.05.1994g., vo Skopje
67Maja Qup~o PavlovskaRodena 20.05.1994g., vo Skopje
68Ivona Marjan MicevskaRodena 13.11.1995g., vo Skopje
69Sofija Dragan LazarevskaRodena 22.05.1995g., vo Skopje
70Liljana Taki HaxilegaRodena 08.06.1995g., vo Skopje
71Ana Zoran KirkovskaRodena 14.06.1994g., vo Skopje
72Tawa Stojmir StojanovskaRodena 02.09.1996g., vo Ohrid
73Kate Krste PetkoskaRodena 03.02.1994g., vo Struga
74Jovana Blagoja PetkoskaRodena 30.08.1994g., vo Struga
75Ivona Qup~o PejkovskaRodena 16.11.1995g., vo Skopje
76Angela Jordan~o DavitkovaRodena 15.07.1994g., vo Skopje
77Busejra Idaveri DaciRodena 08.05.1994g., vo Skopje
78Iva \oko KrstevskaRodena 01.07.1996g., vo Skopje
79Nena Zoran Traj~evskaRodena 26.11.1994g., vo Skopje
80Emilija Ilija LazarovaRodena 07.09.1995g., vo Skopje
81Dimitar Zoran DelipetrovRoden 26.03.1992g., vo [tip
82Andrej Dragi BiljanovskiRoden 03.12.1991g., vo Skopje
83Nikola Leonid GajdaxievRoden 02.04.1992g., vo Skopje
84Nenad Dragan StankovRoden 16.01.1992g., vo Skopje
85Gorjan Qubomir MarkovskiRoden 19.06.1992g., vo Skopje
86Ivan Goran JankovRoden 16.07.1991g., vo Skopje
Red. Br.Rakomet Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
87Nata{a Dragan Anti}Rodena 01.09.1993g., vo Skopje
88Cvetanka Bla`o SrwakovaRodena 14.04.1992g., vo Kavadarci
89Maja Svetlan TrpkovskaRodena 27.05.1992g., vo Skopje
90Monika Cvete JaneskaRodena 17.05.1993g., vo Gostivar
91Marija Qubomir Nikoli}Rodena 06.12.1993g., vo Skopje
92Sara Stevan StevanoskaRodena 28.08.1993g., vo Prilep
93Monika Dobre RistovskaRodena 21.07.1992g., vo Struga
94Monika Sa{o NikolovskiRodena 05.10.1992g., vo SR Germanija
95Magdalena Tode DelioskaRodena 26.03.1992g., vo Struga
96Bojana \oko JovanoskaRodena 30.04.1992g., vo Struga
97Ru`ica Jovan~o Bo`inovskaRodena 13.06.1992g., vo Skopje
98Viktorija Tome MurgovskaRodena 20.02.1992g., vo Bitola
99Jovana Qup~o JakovleskaRodena 20.01.1993g., vo Ki~evo
100Marinela Grozde KuzmanovaRodena 22.03.1993g., vo [tip
101Ana Oliver ZikovskaRodena 07.08.1993g., vo Bitola
102Angela Slobodan NastevskaRodena 25.10.1993g., vo Skopje
103Marija Zvonimir PrlendaRodena 21.10.1994g., vo Skopje
104Dori Tiho ^urlinovaRodena 03.06.1992g., vo Gevgelija
105Ivana Qup~o \orgievskaRodena 03.03.1993g., vo Skopje
106Kire Krste Ba{evskiRodena 25.05.1992g., vo Bitola
107Darko Stefan~o KorunovskiRoden 27.01.1994g., vo Skopje
108Dejan Pepi ManaskovRoden 26.08.1992g., vo Kregej, Francija
109@arko Tihomir Pe{evskiRoden 11.04.1991g., vo Skopje
110Borjan Mile MaxovskiRoden 08.05.1994g., vo Skopje
111Bojan Mile MaxovskiRoden 08.05.1994g., vo Skopje
112Mile Traj~e OrdevRoden 11.08.1991g., vo Veles
113Marko Nikol~o Spasi}Roden 19.03.1991g., vo Kumanovo
114Petre Ilija PeovskiRoden 28.02.1993g., vo Kavadarci
115Ivica Lade LazarevskiRoden 28.12.1991g., vo Veles
116Marjan \oko VelkovRoden 12.05.1992g., vo Kavadarci
117Darko Slobodan DimitrievskiRoden 16.05.1993g., vo Veles
118Kristijan Tomi StefanovskiRoden 12.01.1992g., vo Bitola
119Darko Branko GeorgievskiRoden 03.02.1992g., vo Skopje
120Nino Aco \urovskiRoden 21.08.1991g., vo Skopje
121Ivan Yvonko Stoj~ovskiRoden 30.12.1993g., vo Bogdanci
122Kristijan Jordan JosifovRoden 26.04.1993g., vo [tip
123Nikola Vojne KosteskiRoden 22.08.1992g., vo Struga
124Daniel Sa{o \or|eskiRoden 03.12.1993g., vo Gostivar
125Mitko Slobodan GolaboskiRoden 04.11.1992g., vo Struga
Red. Br.Odbojka Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
126Pavlinka Vane Dimitrieva Rodena 18.12.1992g., vo Strumica
127Marija Kire LazarovaRodena 20.09.1994g., vo Holandija
128Ivana Sa{ko Mara{Rodena 07.02.1992g., vo Skopje
129Marija Neboj{a @ivkovi}Rodena 04.12.1992g., vo Skopje
130Una Zoran Karanovi}Rodena 26.03.1991g., vo Skopje
131Eleonora Sa{o JermilovaRodena 03.07.1992g., vo Skopje
132Ivana Goran JankovaRodena 07.02.1995g., vo Skopje
133Marija Sa{o KondevaRodena 19.05.1995g., vo Skopje
134Ivana Vlatko PejovskaRodena 04.09.1996g., vo Skopje
135Ivana Aleksandar ApelRodena 08.08.1993g., vo Skopje
136Emilija Jordan IvanovskaRodena 07.01.1993g., vo Veles
137Hristina Zvonko JanevskaRodena 22.04.1995g., vo Skopje
138Iva Toni Bla`evskaRodena 21.11.1992g., vo Tetovo
139Sowa Dejan MarkoskaRodena 27.02.1994g., vo Tetovo
140Cveta Dime MladenovskaRodena 05.01.1993g., vo Tetovo
141Marijan Van~o UrdovRoden 19.08.1994g., vo Strumica
142Slave Dragan NakovRoden 25.08.1994g., vo Strumica
143. 144.Ice Aco KolevRoden 05.08.1991g., vo Strumica
Dejan Darko DimovskiRoden 16.03.1992g., vo Veles
145Martin Du{ko Mi{kovRoden 21.06.1991g., vo Veles
146Filip Goran TodorovRoden 22.11.1993g., vo [tip
147Aleksandar Zoran PopovRoden 02.05.1992g., vo [tip
148Dragan~o Kostadina NaneRoden 11.03.1993g., vo Prilep
149Besim Durim QumaRoden 14.10.1993g., vo Tetovo
150Metodija Marjan BasaroskiRoden 17.10.1993g., vo Prilep
151Martin Mile StoilovskiRoden 03.04.1994g., vo [tip
152Darko Vaso AngelovskiRoden 04.02.1994g., vo Skopje
153Darko Qup~o KirovRoden 30.11.1994g., vo [tip
154Marko Junior Marko Sto{i}Roden 09.04.1993g., vo Skopje
155Martin Qup~o PetkovskiRoden 08.031992g., vo Skopje
Red. Br.B. Individualni sportovi - atletika Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
156Hristina Qup~o RisteskaRodena 21.12.1991g., vo Prilep
157Filip Tome KaftanoskiRoden 11.06.1992g., vo Ohrid
158Bojan Marjan Mil~evskiRoden 05.05.1992g., vo Skopje
159Frosina Qup~o RisteskaRodena 21.12.1991g., vo Prilep
160Icko Slave JankoskiRoden 30.01.1993g., vo Prilep
161Valbona [erif SelimiRodena 07.05.1994g., vo Skopje
162Sermedie Muarem LatifovaRodena 07.10.1995g., vo Skopje
163Drita Adnan IsqamiRodena 01.08.1996g., vo s.Saraj
164Aleksandra Ice MitroskaRodena 30.03.1992g., vo Prilep
165Ognen Boris PavlovskiRoden 01.03.1991g., vo Ohrid
166Bla`e Marjan Qu{evRoden 13.01.1991g., vo Ohrid
167Marija Zoran @ilovskaRodena 28.08.1995g., vo Ohrid
168Elizabeta Zoran FilkovaRodena 28.05.1993g., vo Tetovo
169Nadica Toni Jovanovi}Rodena 10.02.1993g., vo Skopje
Red. Br.Borewe Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
170Jasin Xemail RexalariRoden 10.08.1992g., vo Skopje
171Fisnik Naser DuraRoden 24.09.1993g., vo Skopje
172Aleksandar Pavle ZdravevRoden 11.06.1992g., vo Radovi{
173Metin Ibraim RamadaniRoden 12.11.1992g., vo Skopje
174Viktor Vinko DimitrovskiRoden 02.03.1991g., vo Del~evo
175Daniel @ivko FilipovRoden 23.12.1991g., vo Ko~ani
176Vlatko Jovan JovanovRoden 14.11.1991g., vo Radovi{
177Goran Koce [amatovskiRoden 16.09.1991g., vo Radovi{
178Sa{ko Kire ArsovRoden 01.02.1993g., vo [tip
179Fuat Nafi ]ailovskiRoden 18.04.1994g., vo Skopje
180Todor~o Zlatko AngelovRoden 25.02.1991g., vo [tip
181Dimitar~e Kire ZdravkovRoden 26.12.1994g., vo [tip
182Adem [efket AdemRoden 02.10.1995g., vo Skopje
183[aban Kadri LimaniRoden 01.10.1993g., vo Skopje
184Angel Zoran ZafirovRoden 19.11.1994g., vo [tip
Red. Br.Boks (ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
185Martin Slobodan AleksovRoden 31.01.1992g., vo [tip
186Nikol~e Mom~ilo MitevskiRoden 27.03.1993g., vo Kumanovo
187Atdhe Men{ir MisiniRoden 28.04.1993g., vo Kumanovo
188Mendo Jahir XeladinRoden 26.01.1993g., vo Gifhorn, SRG
189Sinan Muharem XeladinRoden 11.01.1993g., vo Skopje
190Ardi ]emal HaniRoden 05.04.1994g., vo Struga
Red. Br.Plivawe Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
191Simona Kosta MarinovaRodena 02.07.1994g., vo Skopje
192Marko Boro Bla`evskiRoden 10.11.1992g., vo Skopje
193Nenad Zoran TasevskiRoden 15.09.1993g., vo Skopje
194Eli Zoran SekulovskaRodena 17.10.1996г., vo Скопје
195Vera Boro Bla`evskaRodena 20.09.1994g., vo Skopje
196Gorazd Stefan ^epi{evskiRoden 16.03.1993g., vo Skopje
197Tijana Zvonko TasevskaRodena 24.09.1994g., vo Skopje
198Konstantin Dragan BitrakovRoden 20.12.1993g., vo Skopje
199Vawa Goran JovanovaRodena 01.04.1994g, vo. Skopje
200Qup~o Kole Bla`evskiRoden 28.05.1996g., vo Skopje
201Qup~o Zoran CvetkovRoden 13.10.1994g., vo Skopje
202Elena Kir~o AtanasovskaRodena 27.07.1995g., vo Skopje
203Kristijan Dejan AndreevRoden 07.04.1995g., vo Skopje
204Ivan Zoran Trp~evskiRoden 25.10.1993g., vo Skopje
205Darko Dragi AngelkovskiRoden 06.08.1992g., vo Skopje
206Hristijan Vasil KiprovskiRoden 13.12.1996g., vo Skopje
207Mario Antonio XugovskiRoden 08.03.1997g., vo Skopje
208Mirjana Goran RistovskaRodena 07.03.1997g., vo Skopje
209Dea Aleksandar KalajlioskaRodena 29.09.1996g., vo Skopje
210Stefan Toni JakimovskiRoden 25.01.1995g., vo Skopje
Red. Br.Ping Pong (Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
211Kristijan Jovan~e StanojkovskiRoden 29.12.1994g., vo K. Palanka
212Robert Stojan~e StamenkovskiRoden 16.07.1992g., vo K. Palanka
213Lu~ijano Viorel UceRoden 27.02.1992g., vo Kikinda, R Srbija
214Hristina Dragan~e HristovskaRodena 25.07.1994g., vo K. Palanka
215Amelija Viorel UceRodena 31.10.1993g., vo Kikinda, R Srbija
216Dijana Dragi RistovskaRodena 18.04.1991g., vo K. Palanka
217Goran Borko Di{kovskiRoden 04.04.1995g., vo Kumanovo
218David Boban BirdevskiRoden 22.07.1996g., vo Kumanovo
219Aneta Qup~o StankovskaRodena 26.11.1998g., vo K. Palanka
220Sandra Zoran AndovskaRodena 23.08.1996g., vo Skopje
Velosipedizam Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
221Stefan Marjan PetrovskiRoden 02.11.1991g., vo Kumanovo
222Stefan Jon~o SarafinovskiRoden 02.05.1991g., vo Kumanovo
223Kostadin Ordan~e PetrovRoden 14.08.1994g., vo Veles
224Aleksandar Dragan AtanasovskiRoden 23.12.1993g., vo Kumananovo
225Jahi Bajru{ Ibi{i Roden 17.12.1993g., vo Kumanovo
226Ile Dragan KrsteskiRoden 02.08.1992g., vo Prilep
227Nikola Milorad \uki}Roden 25.08.1995g., vo Kumanovo
228Marko Goran Rangelovi}Roden 10.03.1994g., vo Veles
Red. Br.Skijawe Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
229Andrea Goran UgrinoskaRodena 29.09.1992g., vo Skopje
230Rebeka Goran Ja~oskaRodena 07.07.1993g., vo Skopje
231Ana Mitko AngelovaRodena 24.09.1992g., vo Ko~ani
232Sote Ivo AndreeskiRoden 12.05.1993g., vo Bitola
233Rosana Traj~e KiroskaRodena 22.01.1991g., vo Prilep
234Marjan Ven Na{okuRoden 20.07.1995g., vo Bitola
Red. Br.Sportsko strela{tvo Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
235Dragoslav Zoran Kudranovi}Roden 29.07.1992g., vo Skopje
236Elena Jano ApostolovskaRodena 03.06.1991g., vo Kavadarci
237Nina Emil BalabanRodena 02.11.1195g., vo Ohrid
238Dijana To{e PetrovaRodena 15.01.1992g., vo Prokupqe-Srbija
239Martin Jovica GelevskiRoden 19.10.1991g., vo Skopje
240Darko Atanas KocevskiRoden 17.03.1992g., vo Skopje
241Filip Toni BurneskiRoden 10.07.1996g., vo Prilep
242Boban Naum ApostoloskiRoden 19.09.1996g., vo Ohrid
243Ana Ivan~o IvanovskaRodena 23.03.1996g., vo Bitola
244Ana-Bella Dragan DimeskaRodena 07.01.1998g., vo Bitola
Red. Br.Kajak Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
245Igor Dim~e StefanovskiRoden 19.12.1993g., vo Veles
246Ivan Yvonko DelievRoden 02.11.1992g., vo Skopje
247Bor~e Cvetan Mir~evskiRoden 11.01.1992g., vo Veles
248Hristijan Marjan TodorovskiRoden 06.01.1996g., vo Skopje
249Vili Ana JordanovRoden 03.09.1995g., vo Veles
250Jovan Nikola ^akareskiRoden 23.07.1994g., vo Struga
251Evgenija Nikola ^akareskaRodena 14.07.1995g., vo Struga
252Drilon Urim Le{iRoden 27.06.1992g., vo Debar
253Brilend Agron ^utraRoden 30.03.1995g., vo Debar
Red. Br.Tenis Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
254Tomislav Zoran JotovskiRoden 27.10.1990g., vo Skopje
255Stefan Vladimir MicovRoden 12.08.1992g., vo Skopje
256Dimitar ^edo RistovskiRoden 05.01.1992g., vo Skopje
257Lina Vladimir \or~eskaRodena 03.08.1994g., vo Skopje
258Iva Qubi{a NajdenovaRodena 15.02.1994g., vo Skopje
259Vaska Goran TrajkovaRodena 24.03.1994g., vo Veles
260Danil Bojan ZelenkovRoden 15.04.1994g., vo Skopje
261Damjan Dragan DomazetovskiRoden 08.02.1995g., vo Skopje
262Magdalena Toni StoilkovskaRodena 12.04.1996g., vo Skopje
263David Antonio MicevskiRoden 17.12.1996g., vo Skopje
264Tawa Stojmir StojanovskaRodena 02.09.1996g., vo Ohrid
265Iskra Goran JordanovskaRodena 19.07.1996g., vo Skopje
266Mia \or|i JovanovaRodena 09.06.1995g., vo Skopje
267Galib Erduan Meki}Roden 08.08.1995g., vo Skopje
268Igor Qup~o AndonovskiRoden 21.03.1994g., vo Skopje
269Besir Velija DurgutiRoden 19.08.1993g., vo Skopje
270Doris Bore AleksovskaRodena 31.05.1996g., vo Tetovo
271Teodor Todor DeljanovskiRoden 26.07.1996g., vo Skopje
272Gorazd Goran SrbqakRoden 24.08.1997g., vo Skopje
273Dragan Dobri DumevskiRoden 12.04.1997g., vo Bitola
274Dan~e Mitko Kr`ovskaRodena 22.02.1998g., vo Skopje
275\or|i Jovan PopovskiRoden 20.02.1998g., vo Skopje
276Katarina Dejan Marinkovi}Rodena 06.05.1999g., vo Skopje
277Tomislav Hristo AndreevskiRoden 08.02.1998g., vo Skopje
Red. Br.[ah Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
278Igor Aleksandar PetrovskiRoden 29.04.1994g., vo Tetovo
279Mihail Ivan Tau{anovRoden 08.09.1992g., vo Skopje
280Monika Zoran StojkovskaRodena 28.05.1993g., vo Skopje
281Bojana Tomislav Bejatovi}Rodena 15.11.1994g., vo Skopje
282Dragana Qup~o NikolovskaRodena 31.08.1996g., vo Budimpe{ta, R Ungarija
283Aleksandar Pavle KonstantinovRoden 11.05.1998g., vo Skopje
284Nikola Bo{ko NikolovskiRoden 17.09.1998g., vo Skopje
285Toni Petar LazovRoden 12.05.2000g., vo Negotino
286Krenar Asip TairiRoden 14.06.1996g., vo Skopje
287Kosta \or|i PeevRoden 04.06.1997g., vo Skopje
Red. Br.II gr. A. Ekipni sportovi - Vaterpolo (Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
288Igor Milorad Milanovi}Roden 19.05.1992g., vo Skopje
289Darko Blagoja Nedanovski Roden 29.09.1991g., vo Skopje
290Stefan Sa{ko Lo{kovskiRoden 27.08.1991g., vo Skopje
291Mario Marijan Sinadinovski Roden 27.08.1992g., vo Skopje
292Omar Abduraman AbduramaniRoden 28.08.1994g., vo Skopje
293Dimitar Todor Stoj~evRoden 29.06.1992g., vo Skopje
294Kristijan Goran Manaskov Roden 12.09.1992g., vo Skopje
295Dimitar Vladimir Dimovski Roden 09.08.1992g., vo Skopje
296Martin Stefan Pulejkovski Roden 25.08.1992g., vo Skopje
297Darko Jordan TasevskiRoden 09.08.1992g., vo Skopje
298Marko Zoran Novkovi}Roden 03.03.1995g., vo Skopje
299Anastas Aleksandar BelevRoden 25.12.1991g., vo Skopje
300Marko Daniela TrajkovskiRoden 17.07.1997g., vo Skopje
Red. Br.B. Individualni sportovi - Motociklizam (Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
301Hristijan Sa{o IlioskiRoden 02.09.1991g., vo Bitola
302Blagoj~e Qup~o SpirkovskiRoden 02.11.1992g., vo Bitola
303Fetije Aqu{ EleziRodena 27.04.1995g., vo Skopje
Red. Br.Karting Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
304Risto \or|i VukovRoden 30.07.1995g., vo Skopje
Red. Br.VozduhoplovstvoData, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
305Borjan Milan JovanoskiRoden 23.06.1995g., vo Prilep
Red. Br.Veslawe Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
306Nikola Stojan \oreskiRoden 01.06.1995g., vo Ohrid
307Qupka Ilija TanaskoskaRodena 12.03.1994g., vo Struga
308Zorica Goran JovanoskaRodena 20.07.1995g., vo Ohrid
309Filip Zlate TrpeskiRoden 07.10.1995g., vo Ohrid
310Adriana Gligor JauleskaRodena 04.06.1993g., vo Struga
Red. Br.Sportska gimnastika Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
311Teodora Blagoj SekulovskaRodena 06.08.1993g., vo Bitola
312Martina Blagoja [ipinkarovskaRodena 29.07.1994g., vo Bitola
313Julijana Pece SalamovskaRodena 27.05.1997g., vo Bitola
314Qubica Ile IlijevskaRodena 17.01.1999g., vo Bitola
315Ivan Tome KrstevskiRoden 05.07.1993g., vo Bitola
316Martina Dragan Jezdi}Rodena 29.02.1996g., vo Prilep
317Ivana Zoran JankoskaRodena 23.10.1996g., vo Prilep
318Stefani Kostadin SpirkoskaRodena 07.03.2001g., vo Prilep
319Emilija Kire JoveskaRodena 15.01.2001g., vo Prilep
320Dino Damir Bo{wakRoden 19.02.1994g., vo Prilep
321Aleksandar Traj~e NaumoskiRoden 02.05.1997g., vo Prilep
322Daniel Goran StojanovskiRoden 27.09.1994g., vo Skopje
323Andrea Toni Petru{evskiRoden 18.11.1996g., vo Skopje
Red. Br.Badminton Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
324Vasil Aleksandar PujovskiRoden 12.12.1995g., vo Skopje
325Daria Dime StefanovskaRodena 09.10.1997g., vo Skopje
326Ina Goran StefanovskaRodena 26.08.1997g., vo Skopje
327Ema Vlatko StefanovskaRodena 16.06.1995g., vo Skopje
328Marko Svetozar Naki}Roden 02.01.1994g., vo Skopje
329Dragana Dime VolkanovskaRodena 06.06.1993g., vo Skopje
330Dea Mihajlo ZdravkovskaRodena 20.07.1994g., vo Skopje
331Kristijan Dime VolkanovskiRoden 22.12.1997g., vo Skopje
332Vedran Mihajlo ZdravkovskiRoden 25.09.1997g., vo Skopje
333Gorazd Darko AnastasovRoden 25.01.1996g., vo Skopje
334Filip Spiro MihajlovskiRoden 08.08.1991g., vo Skopje
Red. Br.Edrewe Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
335Dimitar Qup~o Pop-StefanijaRoden 07.11.1995g., vo Ohrid
336Erdal Faruk Qu{oRoden 24.01.1994g., vo Struga
337Novica Du{ko VeljanoskiRoden 20.07.1998g., vo Ohrid
338Damjan Qup~o Pop-StefanijaRoden 18.09.1999g., vo Ohrid
339Kiril Mir~e Mir~eskiRoden 16.09.1993g., vo Struga
340Ardijan Ajru{ FejzuloskiRoden 01.12.1999g., vo Struga
341Aleksandar Stefan FarmakoskiRoden 31.05.1992g., vo Ohrid
Red. Br.Karate Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
342Martin Dejan PetreskiRoden 06.04.1994g., vo Prilep
343Bojan Aleksandar JovanovskiRoden 09.12.1993g., vo Skopje
344Goran Zoran VasilevskiRoden 24.12.1992g., vo Skopje
345Emil Angel PavlovRoden 06.04.1992g., vo [tip
346Martin Qup~o RistovskiRoden 21.08.1996g., vo Skopje
347Nikola Milan Dimitrievi}Roden 22.09.1996g., vo Skopje
348Igor Metodie TanevskiRoden 02.12.1995g., vo Skopje
349Filip Jole \ur~inovskiRoden 07.07.1994g., vo Skopje
350Todor Stevan RisteskiRoden 13.03.1992g., vo Prilep
351Ekrem Safet HajdariRoden 16.04.1996g., vo Gostivar
352Kristijan Slobodan Vu~kovskiRoden 15.04.1996g., vo Skopje
353Simona Bo{ko ZaborskaRodena 16.10.1994g., vo Skopje
354Martin Qup~o TomovskiRoden 25.01.1992g., vo Skopje
355Sara Ivo Radi~evskaRodena 05.09.1994g., vo Skopje
356Emanuel Gligor RistevskiRoden 02.02.1996g., vo Skopje
357Nikola Lambe IlovskiRoden 16.12.1992g., vo Skopje
358Kristina Branislav KrstevskaRodena 16.04.1995g., vo Skopje
359Elena Sa{o TrajkovskaRodena 17.08.1993g., vo Skopje
360Marija Dim~e MatrakoskaRodena 01.04.1994g., vo Prilep
361Orbin Selim DinaricaRoden 16.11.1995g., vo Skopje
362Daniel Dragi TunevRoden 02.03.1994g., vo [tip
363Iskra Димитар Karaka{oskaRodena 13.02.1997g., vo Prilep
364Poliksenija Stevan JovanoskaRodena 11.07.1993g., vo Prlep
365Hristina Sveto Risti}Rodena 13.12.1997g., vo Skopje
366Marija Aco RangelovaRodena 28.07.1997g., vo Skopje
367Adil Suad MehmedRoden 05.06.1997g., vo Ko~ani
368Nikol~e Rubin Mir~eskiRoden 02.12.1993g., vo Prilep
369Ivan Sa{ko HristovRoden 19.09.1995g., vo [tip
Red. Br.Kik Boks Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
370Ninoslav Aco SabotkovskiRoden 07.09.1991g., vo Skopje
371Kristina Qup~o Stoj~evskaRodena 11.05.1993g., vo Del~evo
372Arijant Nebi SelimiRoden 27.03.1991g., vo Gostivar
373Valon Irfan JonuziRoden 10.07.1993g., vo Tetovo
374Elena Qup~o Stoj~evskaRodena 03.06.1995g., vo Del~evo
375Darko Nikola MitrulovRoden 11.08.2001g., vo Skopje
376Stefan Dragan KrstevskiRoden 30.07.1995g., vo Del~evo
377Dimitar Kiro \or|ievRoden 16.05.1993g., vo Negotino
378Mila Orce Di{lioskaRodena 23.04.1994g., vo Struga
379Viktorija Dan~e JanevaRodena 15.08.1999g., vo Kratovo
Red. Br.Kowi~ki sport Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
380Dario @arko MileskiRoden 22.08.1996g., vo Skopje
381Enes Muamet RexepiRoden 21.09.1997g., vo Skopje
382Andrej Branko Mi{evRoden 20.02.1998g., vo Skopje
Red. Br.Kuglawe Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
383Kristijan Nikola KostovRoden 20.11.1991g., vo Skopje
384Martin Stojko Todorovskiroden10.04.1991g., vo Skopje
385Stoj~e Agril PoposkiRoden 06.07.1991g., vo Struga
386Meri Vase JanevaRodena 13.01.1994g., vo Strumica
387Frosina @ivko StojanovskaRodena 10.07.1994g., vo Skopje
Me~uvawe Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
388Vojdan Sa{o AndonovРоден 06.11.1998g., vo Skopje
389David Toni IlieskiРоден 08.04.1997g., voSkopje
Red. Br.Pelivanstvo Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
390Kadir Asan KamberiRoden 28.01.2000g., vo Veles
391Behar [e~eri MamutiRoden 21.12.1994g., vo Frehen, Germanija
392Jasir Fadil AsaniRoden 19.05.1995g., vo Skopje
393Sunaj Abedin QatifovskiRoden 01.07.1996g., vo Skopje
394Mevlud Garip Memi{ovskiRoden 09.09.1991g., vo Skopje
395Nikola Qup~o VasilevRoden 18.10.1992g., vo Strumica
396Bujamin Isen OsmanRoden 06.07.1991g., vo Skopje
Red. Br.Sportski ribolov Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
397Teo Predrag Stojanovi}Roden 26.09.1993g., vo Veles
398Martin Drage MladenovskiRoden 02.03.1993g., vo Kumanovo
399Aleksandar Qube DimovskiRoden 06.07.1994g., vo Veles
400Mario Bojan GeorgievskiRoden 25.03.1996g., vo Kumanovo
401Zinel Sebaedin [amakovskiRoden 28.01.1996g., vo Bitola
Red. Br.Xudo Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
402Jovanka Dragan GusakoskaRoden 11.09.1992g., vo Prilep
403Mite Zoran ManevRoden 06.01.1992g., vo [tip
404Dario Goce TaseskiRoden 16.03.1993g., vo Prilep
405Dimitar Mile StojanoskiRoden 23.06.1992g., vo Prilep
406Valerija Kiro JakovleskaRoden 04.05.1993g., vo Prilep
407Traj~e Ilo MarkovRoden 15.09.1992g., vo Kavadarci
408Vladimir Zvonko StojanoskiRoden 07.12.1995g., vo Prilep
409Vladimir Bo{ko TaleskiRoden 05.07.1993g., vo Prilep
410Sa{ko \oko AngelovRoden 22.06.1992g., vo Kavadarci
411Martina Lazo TemelkoskaRoden 20.03.1991g., vo Skopje
Red. Br.Triatlon Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
412Aleksandar Vlado RistovRoden 30.06.1992g., vo [tip
413Kosta Zoran GeorgievskiRoden 11.04.1992g., vo Skopje
414Kristijan Toni MarkovskiRoden 09.04.1993g., vo Skopje
415Luka Sa{o GarevskiRoden 08.01.1994g., vo Kumanovo
416Simona Dragan TrajanovskaRodena 13.06.1991g., vo Skopje
Red. Br.Tae kvon do (Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
417Viktorija Stojko TodorovskaRodena 05.05.1992g., vo Skopje
418Silvija @ika StojanovskaRodena 27.09.1993g., vo Skopje
419Jane Todor Stoj~evskiRoden 29.01.1992g., vo Skopje
420Bojana Joce Pe{evskaRodena 06.08.1993g., vo Skopje
421Viktorija Igor SpasovskaRodena 04.10.1994g., vo Skopje
422Aleksandar \or|i VeqanovskiRoden 16.07.1992g., vo Skopje
423Aleksandra Petar MilanovaRodena 16.05.1993g., vo Skopje
Red. Br.U~ili{en sportData, mesec, godina na ra|awe i mesto
(Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)
424Ivan Jordan~o JanevRoden 26.05.1995g., vo Ko~ani
425Beti Sla|an PetkovskaRodena 23.06.1995g., vo Kumanovo
426Ivan Zoran JovanovskiRoden 06.10.1995g., vo [tip
427Ivan Riste JovanovRoden 19.07.1995g., vo Radovi{
428Eli Aco JakovskaRodena 16.05.1995g., vo Probi{tip
429Maja Slobodan~o KalinovaRodena 09.07.1993g., vo Veles
430Marija Vasil Ri~lievaRodena 19.06.1996g., vo Strumica
431Ilija Slav~o DimoskiRoden 06.10.1994g., vo Prilep
432Bejda Bedri AliuRodena 28.08.1992g., vo Gostivar
433Simona Dragoqub StefanovskaRodena 13.12.1993g., vo Ki~evo
434Stefani Mile NajdenovskaRodena 25.09.1995g., vo Bitola
435Dragan Vlatko StojanovRoden 01.06.1995g., vo Kavadarci
436Kristijan Andon SotirovskiRoden 27.09.1996g., vo Negotino
437Petar Mitko AndonovskiRoden 19.08.1996g., vo Skopje
438Abdul Kadir Mustafa JahjaRoden 13.02.1997g., vo Skopje
439Sara Dejan RistovskaRodena 09.09.1996g., vo Skopje
440Ana Pan~e JakimovskaRodena 10.06.1994g., vo Skopje
441Martin Sa{e KlimovskiRoden 07.03.1995g., vo Skopje
442Bo{ko Qup~o RafajlovskiRoden 12.03.1993g., vo Skopje
443Filip An|elkovi}Roden 26.05.1993g., vo Skopje
444Atanasie Josif PetrovRoden 05.11.1993g., vo Skopje
Red. BrFederacija za sport na invalidizirani lica (Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
445Kristijan Marjan LazarevRoden 29.04.1995g., vo Skopje
446Ivan Aleksandar \or|ievskiRoden 10.05.1993g., vo Skopje
447Edis Elvis AliovskiRoden 05.05.1995g., vo Prilep
448Keti Ilija PetreskaRodena 20.06.1996g., vo Skopje
449Dimitar Vladimir BocevRoden 16.01.1993g., vo Skopje
450Angel Uro{ XukovskiRoden 19.03.1998g., vo Skopje
451Tren~e Ilija PetreskaRoden 12.11.1999g., vo Struga
452Viktor Metodija Ta{evskiRoden 08.10.1999g., vo Skopje
453Tomislav Zvonko KitanovskiRoden 07.07.1992g., vo Skopje
454Filip Marija AnastasovskiRoden 28.11.1996g., vo Skopje
455Aleksandar Dragan \or|ievskiRoden 08.09.1996g., vo Kumanovo
456Sofija Valentina AntovskaRodena 09.06.1991g., vo Skopje
457Filip Vasil ArsovRoden 23.11.2002g., vo Sv. Nikole
458Darko ^edo TaskovskiRoden 17.04.1992g., vo Kumanovo
459Anita Toni DanevaRodena 06.03.1991g., vo [tip
Red. Br.Makedonski Specijalni olimpijci (Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
460Aleksandar Zoran AtanasovRoden 24.04.1994g., vo [tip
461Dimitar Slav~o [ambilovRoden 07.05.1997g., vo Veles
462Milorad Mom~ilo StefanovskiRoden 05.12.1990g., vo Kumanovo
463Marjan Rado JovanovRoden 28.02.1997g., vo Kavadarci
464Almir Adem ]erimovskiRoden 15.10.1993g., vo Fulendorf, SRG
465David Quba BarbareovRoden 02.06.1991g., vo [tip
Red. Br.Tradicionalno karate (Ime, tatkovo ime i prezime na sportistot)Data, mesec, godina na ra|awe i mesto
466Matej Branko AngelovskiRoden 27.07.1993g., vo Skopje
467Aleksandar Angel~o BuzlievRoden 29.03.1994g., vo Skopje
468Ana Dejan KrstevskaRodena 02.01.2000g., vo Skopje
469Ognen Marija TaseskiRoden 26.03.1999g., vo Skopje
470Leonid Canko KiselovskiRoden 16.08.2002g., vo Skopje
471Sara Toni Gi~evskaRodena 03.10.1996g., vo Skopje
472Sara Canko KiselovskaRodena 03.09.2004g., vo Skopje
473Viktor Slobodan DavkovRoden 07.12.1998g., vo Skopje
474Filip Dragan TomevskiRoden 16.03.2001g., vo Skopje
475Boban Slobodan MitrovskiRoden 12.10.2002g., vo Skopje
476Andrej Boban ApostolskiRoden 28.02.1999g., vo Skopje
477Ivan Aleksandra TrajkovRoden 16.09.1995g., vo Skopje
478Irena Sa{o SlavkoskaRodena 01.08.1994g., vo Prilep
479Ernes Faik Niko~evi}Roden 05.10.1995g., vo Skopje
480Darko Dragan TomevskiRoden 12.11.2003g., vo Skopje